Tabule cti

 

 

 

Lucie Krömrová (7.A)

Sabina Komárková 8. A

Adam Václavík (7. A), Nikolas Grigarčík (7. A), Max Mrovec (7. A), Richard Papež (6. B), Viktor Hanzlík (7. B)

Sophie Steuerová (7. A), Hana Drobilíková (7. A), Eva Běláková (7. A), Magdaléna Dornová (7. B), Kristina Ausficerová (7. B), Amálie Halfarová (6. B)

Vojtěch Šimeček (6. B), Antonín Šíma (5. B), Matěj Židek (5. A), Martin Rucký (5. B)

Jakub Müller (9. B), Klára Heriánová (8. A), Tadeáš Dubělčík (8. A)

Fotbal

Tadeáš Dubělčík (8. A), Johana Koselková (9. B), Jakub Müller (9. B)

Ondřej Krautwurst (6. B), Maxmilián Rataj (7. B)

Viktorie Kermesová, Melanie Pustelníková, Veronika Návratová, Anna Baránková (8. A)

Sabina Komárková (7.A),Adam Buchta (8.A),Klára Baránková (9.A)Vanesa Bittnerová (7.B)

Matěj Židek (5. A), Štěpán Valouch (5. A), Antonín Šíma (5. B)

Kopaná

Jakub Müller, Dominik Chlebek, Johana Koselková (9.B), Kateřina Kamrádová (9.A), Tadeáš Dubělčík (8.A)

Linda Hartmannová, Valerie Mošová, Tereza Krömrová 4. A

Max Mrovec (6.A)

Valerie Mošová (4.A)

 

Zeměpisná olympiáda

Lucie Krömrová (7.A)

1. místo v krajském kole Zeměpisné olympiády

 

 

Recitace německých básní Josefa von Eichendorfa

Sabina Komárková 8. A

2. místo v mezinárodní soutěži – Recitace německých básní Josefa von Eichendorfa

 

 

 

 

 

Přespolní běh chlapci

Adam Václavík (7. A), Nikolas Grigarčík (7. A), Max Mrovec (7. A), Richard Papež (6. B), Viktor Hanzlík (7. B)

3. místo v okresním finále přespolního běhu chlapců (III. kategorie)

 

 

 

 

Přespolní běh dívky

Sophie Steuerová(7. A), Hana Drobilíková (7. A), Eva Běláková (7. A), Magdaléna Dornová (7. B), Kristina Ausficerová (7. B),                    Amálie Halfarová (6. B)

3. místo v okresním finále přespolního běhu dívek (III. kategorie)

 

 

 

 

 

"Ukaž, co umíš"

Vojtěch Šimeček (6. B), Antonín Šíma (5. B), Matěj Židek (5. A), Martin Rucký (5. B)

2. místo v soutěži v praktických činnostech "Ukaž, co umíš"

 

 

 

 

 

Merkur

Jakub Müller (9. B), Klára Heriánová (8. A), Tadeáš Dubělčík (8. A)

1. místo v soutěži ve stavění ze stavebnice Merkur

 

 

 

Fotbal

3. místo – okresní finále v turnaji McDonalds'Cup (kategorie A)

 

 

 

Soutěž Prezentace 2019

Tadeáš Dubělčík (8. A), Johana Koselková (9. B), Jakub Müller (9. B)

Soutěž Prezentace 2019

 

Zeměpisná olypiáda

Ondřej Krautwurst (6. B), Maxmilián Rataj (7. B)

3. a 4. místo v okresním kole Zeměpisné olympiády

 

 

 

 

 

„ Bricks Game“ (stavba hradu)

Viktorie Kermesová, Melanie Pustelníková, Veronika Návratová,

Anna Baránková (8. A)

1. místo – Soutěž SPŠ stavební Opava „ Bricks Game“ (stavba hradu)

 

 

 

 

„Soutěž ve čtení německých textů“

Sabina Komárková (7. A), Adam Buchta (8. A), Klára Baránková (9. A)

Vanesa Bittnerová (7. B)

Úspěšná reprezentace školy – „Soutěž ve čtení německých textů“

 

 

 

 

 

„T- PROFI“ (OSTROJ OPAVA)

Matěj Židek (5. A), Štěpán Valouch (5. A), Antonín Šíma (5. B)

3. místo v soutěži „T- PROFI“ (OSTROJ OPAVA)

 

 

 

 

 

Kopaná

2. místo v okresním finále halové kopané chlapců

III. kategorie ZŠ

 

 

 

Valerie Mošová (4.A)

Valérie Mošová 4. A

1. a 3. místo na mistrovství světa v „Disco Dance“ a „Disco Freestyle“

(vystoupení se svou taneční skupinou)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Max Mrovec (6.A)

Max Mrovec 6. A

1. místo v „canicrossu“ (mistrovství světa v Polsku)

kategorie – mladší chlapci

 

 

 

Jakub Müller, Dominik Chlebek, Johana Koselková (9.B), Kateřina Kamrádová (9.A), Tadeáš Dubělčík (8.A)

Jakub Müller (9. B), Tadeáš Dubělčík (8. A), Dominik Chlebek (9. B),

             Kateřina Kamrádová (9. A). Johana Koselková (9. B)

                          3. místo v soutěži "Najdi si svou kešku"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linda Hartmannová, Valerie Mošová, Tereza Krömrová 4. A
 

Linda Hartmannová, Valerie Mošová, Tereza Krömrová 4. A

Čestné jednání – nález peněžní částky a její poctivé navrácení majiteli